Jeżeli potrzebny Ci radca prawny lub adwokat Jarosław oraz Przeworsk to miasta gdzie znajduje się nasza Kancelaria.

Posiadamy także Kancelarie w Rzeszowie przy ul. Piłsudskiego 17/4, gdzie specjalizujemy się między innymi w pomocy w ogłaszaniu upadłości konsumenckiej w Rzeszowie przed Sądem Rejonowym.

Oddział Kancelarii
w Przeworsku

Pomoc prawna świadczona przez radcę prawnego w Jarosławiu z biurem w centrum miasta

Oddział Kancelarii
w Jarosławiu

Potrzebujesz prawnika z Przeworska? Zapraszamy do naszej Kancelarii w centrum miasta.

Czy warto korzystać z usług firm antywindykacyjnych?

Na czym polega antywindykacja?

Antywindykacja to zespół działań mających na celu obronę przez niezasadnymi roszczeniami wierzyciela lub osoby podającej się za wierzyciela oraz ochronę przed niezgodnymi z prawem lub naruszającymi słuszne interesy dłużnika czynnościami podejmowanymi w toku egzekucji lub na drodze polubownej.

Czym zajmują się firmy oferujące usługi, w zakresie antywindykacji?

Firmy takie oferują pomoc dłużnikom polegającą na obronie ich praw naruszonych działaniami firm windykacyjnych. Firmy takie w przekazach reklamowcy bardzo często sugerują, że pomagają swoim Klientom walczyć w Sądzie lub w toku postępowania egzekucyjnego prowadzonego przez komornika.

Czy firmy antywindykacyjne posiadają jakieś specjalne uprawnienia?

Nie. Firmy takie nie posiadają żadnych specjalnych uprawnień. Wiele takich firm w swoich przekazach reklamowych chwali się wygranymi w Sądach sprawami publikując wyroki, w sprawach, w których strony były reprezentowane  przez profesjonalnych pełnomocników, a nie firmy antywindykacyjne.   Taką firmę może założyć każdy, nawet osoba nie posiadająca wykształcenia podstawowego. Firma taka nie może reprezentować Klienta w Sądzie, ani przed komornikiem. Firma taka nie może również zatrudnić adwokata lub radcy prawnego, aby reprezentował  jej Klienta. Co ważne firmę taką nie obowiązuje tajemnica zawodowa, co oznacza, że wszelkie informację, które zostały ujawnione przez Klienta mogą zostać ujawnione podmiotom trzecim, w tym również firmą windykacyjnym, Sądom oraz komornikowi. Pracownicy takiej firmy mogą być wzywani do Sądu i mają obowiązek zeznawać nawet jeżeli zeznania  te są niekorzystne dla ich Klienta.

Jakie są koszty usług firm antywindykacyjnych?

Koszty usług takich firm są wysokie, zwykle znacznie wyższe niż koszty wynagrodzenia zawodowych pełnomocników procesowych. Najczęściej firmy takie poubierają wysoką opłatę wstępną oraz prowizję sięgającą nawet 30 % wygranej kwoty.

Potrzebujesz ochrony swoich słusznych praw jako dłużnik

Najlepiej jak zwrócisz się o pomoc prawną  do dowolnie wybranego adwokata lub radcy prawnego. Możesz też skorzystać z usług naszego zespołu radców prawnych.

Obsługujemy zarówno konsumentów, jak i przedsiębiorców. specjalizując się w sprawach pracowniczych, dotyczących upadłości konsumenckiej oraz rejestrowych. Prowadzimy stałą i doraźna obsługę biura rachunkowych, firm transportowych, przedsiębiorstw zajmujących się wynajmem nieruchomości, wirtualnych biur, które prowadzą działalność w takich miastach jak Rzeszów oraz Kraków. Zapraszamy  przedsiębiorców do kontaktu, w celu przedstawienia oferty na obsługę prawną ich firmy.

Zaufali Nam między innymi:

Kancelaria w Jarosławiu

Zobacz wizytówkę naszej Kancelarii w Jarosławiu  w Google Moja Firma 

Kancelaria w Przeworsku

Odwiedź wizytówkę naszej Kancelarii w Przeworsku w Google Moja Firma.

 

Znajdź Nas

Kontakt z Kancelarią 

Tel. 

+48 726 066 462
+48 724 046 783

adresy:

Jarosław, ul. Jana Pawła II 3a (Dom Towarowy Globus)

Rzeszów, al. Piłsudskiego 17/4 (Cech Rzemiosła)

Przeworsk, ul. Piłsudskiego 1/17 (Dom Rzemiosła)

FORMULARZ KONTAKTOWY

Podanie danych osobowych w treści formularza jest dobrowolne i oznacza zapoznanie się, a także akceptację klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych Klientów Kancelarii dostępnej tutaj. Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
Skontaktuj się z nami

Niniejszy artykuł nie stanowi porady prawnej w indywidualnej sprawie. Kancelaria nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do informacji zamieszonych w artykule oraz za ich aktualność. W celu uzyskania porady prawnej można zwrócić się do Kancelarii. Grafiki opublikowane na stronie należą do domeny publicznej (źródło: pixabay.com) lub licencja do nich została zakupiona w aplikacji Canva albo pochodzą z zasobów własnych właściciela witryny.

komentarze na blogu dostarczane przez Disqus