Postępowanie spadkowe i dział spadku

       Nasza Kancelaria specjalizuje się między innymi w sprawach rozwodowych. Ponad 10 lat doświadczenia w stosowaniu prawa umożliwia podejście do sprawy w sposób kompleksowy. Radca prawny może załatwić za Ciebie wszelkie formalności związane ze spadkiem, od złożenia wniosku, przez reprezentację w Sądzie, aż do uzyskania prawomocnego wyroku Sądu. Wystarczy podpisać pełnomocnictwo i załatwimy Twoją sprawę od A do Z. Na naszym blogu znajduje się kilkanaście artykułów z zakresu postępowań rozwodowych.

Kontakt z Kancelarią

telefon główny:

adresy:

Jarosław, ul. Jana Pawła II 3a (Dom Towarowy Globus)

Rzeszów, al. Piłsudskiego 17/4 (Cech Rzemiosła)

Przeworsk, ul. Piłsudskiego 1/17 (Dom Rzemiosła)

FORMULARZ KONTAKTOWY

Podanie danych osobowych w treści formularza jest dobrowolne i oznacza zapoznanie się, a także akceptację klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych Klientów Kancelarii dostępnej tutaj. Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

O POSTĘPOWANIACH SPADKOWYCH 

  Dział spadku potocznie jest nazywany podziałem spadku. Jest to postępowanie wszczęte na wniosek jednej ze spadkobierców, którego celem jest dokonanie podziału składników wchodzących w skład spadku. Najczęściej w wyniku takiego postępowania przyznaje się składniki majątkowe jednemu spadkobiercy z obowiązkiem dokonania spłaty na rzecz pozostały. Postępowanie o dział spadku może mieć charakter sporny, gdy nie wszyscy uczestnicy zgadzają się co do wartości spadku lub formy jego podziału. Sprawy dotyczące działu spadku porusza następujący artykuł.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? OK